Menneskene

Våre ansatte

Ragnar Holtan

Daglig Leder / B.Sc. elektroteknikk

Tel: 33 34 99 87
ragnar.holtan@omegaholtan.no

Mona Jentoftsen

Avd. leder Kontroll / Markedssjef

Tel: 45 42 02 22
mona.jentoftsen@omegaholtan.no

Halvor Kaasa

Avd. leder Kompetanse / Kursinstr.

Tel: 47 45 47 65
halvor.kaasa@omegaholtan.no

Hanne Holtan

Kurskoordinator

Tel: 90 76 85 80
hanne.holtan@omegaholtan.no

Arne Mellingsæter

Salgsingeniør

Tel: 915 67 560
arne.mellingsaeter@omegaholtan.no

Bilde kommer

Renate Becher

Salgskoordinator, avdeling Kontroll

Tel: 41505426
Renate.becher@omegaholtan.no

Susanne Reinset Giske

Salgs- og kurskoordinator, avdeling Kompetanse

Tel: 33 34 99 93
susanne.reinset.giske@omegaholtan.no

Bjørn Kristoffersen

Kursinstruktør

Tel: 90 91 90 08
bjørn.kristoffersen@omegaholtan.no

Wenche Borge

Administrasjon og prosjektsekretær

Tel: 33 34 99 99
wenche.borge@omegaholtan.no

Alexander Lund

Ingeniør IKT

Tel: 33 34 99 99
alexander.lund@omegaholtan.no

Erik Åsly

Ingeniør Elektro / Kursinstruktør

Tel: 46 61 31 16
erik.asly@omegaholtan.no

Yngve Arntsen

B. Sc. elektroteknikk

Tel: 996 36 377
yngve.arntsen@omegaholtan.no

Stian Hvidsten

B.Sc. Elektroteknikk

Tel: 33 34 99 99
stian.hvidsten@omegaholtan.no

Ketil Veum

B.Sc. Elektroteknikk

Tel: 33 34 99 99
ketil.veum@omegaholtan.no

Knut Våer

M. Sc. Automasjon

Tel: 33 34 99 99
knut.vaaer@omegaholtan.no

Tom Andersen

M. Sc. Automasjon

Tel: 33 34 99 99
tom.andersen@omegaholtan.no

Arne Magne Flatøy

Ingeniør Elektroteknikk

Tel: 905 76 101
arne.magne.flatoy@omegaholtan.no

Marius van Gasteren

B.Sc. Elektroteknikk

Tel: 909 66 512
marius.van.gasteren@omegaholtan.no

Bilde kommer

Ranveig Morberg Eldevik

M.Sc. Elektroteknikk

Tel: 909 95 567
ranveig.eldevik@omegaholtan.no

Bilde kommer

Gunnar H. Kristiansen

Ingeniør Elektroteknikk

Tel: 33 33 99 99 
post@omegaholtan.no

Bent Erik Andersen

Elektroinspektør

Tel: 995 73 453
bent.erik@omegaholtan.no

Gunnar Sten Johansen

Elektroinspektør

Tel: 977 73 155
gunnar@omegaholtan.no

Jan-Kenneth Øksenvåg

Elektroinspektør

Tel: 901 75 525
jan.kenneth@omegaholtan.no

Victor Herberg

Elektroinspektør

Tel: 489 50 194
victor@omegaholtan.no

Ole Martin Broen

Elektroinspektør

Tel: 477 18 653
ole.martin@omegaholtan.no

Per Christian Isdahl

Elektroinspektør

Tel: 994 01 970
per.christian@omegaholtan.no

Jarle Lauritzen

Elektroinspektør

Tel: 412 25 821
jarle.lauritzen@omegaholtan.no

Benjamin Slater

Elektroinspektør

Tel: 40647326
benjamin.slater@omegaholtan.no

Bjørn Haugen

Elektroinspektør

Tel: 33 34 99 99/918 07 918
bjorn.haugen@omegaholtan.no

Bilde kommer

Kjell Trygve Moe

Elektroinspektør

Tel: 33339999
post@omegaholtan.no

Vil du vite mer?

Fyll ut skjemaet, så tar vi kontakt med deg.

Vil du vite mer om el-kontroll? Vi vil gjerne snakke med deg! Fyll ut skjemaet, så tar vi kontakt så snart vi kan.

Omega Holtan AS

Omega Holtan as er en landsdekkende kompetansevirksomhet innen elektroteknikk. Omega Engineering AS innfusjonerte Omega Termografering AS og Jørn Holtan AS i 2016. Selskapet endret navn til Omega Holtan AS.
Lær mer om oss

Ta kontakt

Telefon: 33 34 99 99
E-post: post@omegaholtan.no
Besøksadresse: Åslyveien 19, 3170 Sem
Fakturainformasjon: faktura@omegaholtan.no
Org.nr. 937 41 6407

Nyheter