Våre ansatte

Ragnar Holtan

Daglig Leder / B.Sc. elektroteknikk

Tel: 33 34 99 87
ragnar.holtan@omegaholtan.no

Stein Klevan

Avd. leder Kompetanse/Senior foredragsholder

Tel: 95 89 40 00
stein.klevan@omegaholtan.no

Susanne Reinset Giske

Salgs- og kurskoordinator, avdeling Kompetanse

Tel: 99 10 79 69
susanne.reinset.giske@omegaholtan.no

Bilde kommer

Trond Wolles

Key Account Manager

Tel: 90 69 81 12
trond.wolles@omegaholtan.no

Mona Jentoftsen

Avd. leder Kontroll / Markedssjef

Tel: 33 34 99 83/ 45 42 02 22
mona.jentoftsen@omegaholtan.no

Renate Becher

Salgskoordinator, avdeling Kontroll

Tel: 33 33 99 93/41 50 54 26
Renate.becher@omegaholtan.no

Wenche Borge

Administrasjon, Fakturering og Dokumentkontroll

Tel: 33 34 99 99
wenche.borge@omegaholtan.no

Arne Mellingsæter

Salgsingeniør/Key Account Manager

Tel: 91 56 75 60
arne.mellingsaeter@omegaholtan.no

Erik Åsly

Ingeniør Elektro / Kursinstruktør

Tel: 46 61 31 16
erik.asly@omegaholtan.no

Bjørn Kristoffersen

Kursinstruktør

Tel: 90 91 90 08
bjorn.kristoffersen@omegaholtan.no

Alexander Lund

Ingeniør IKT

Tel: 33 34 99 99
alexander.lund@omegaholtan.no

Stain Pedersen

Stian Pedersen

Ingeniør B. Sc. Elektroteknikk

Tel: 904 79 539
stian.pedersen@omegaholtan.no

Knut Våer

Ingeniør M. Sc. Automasjon

Tel: 33 34 99 99
knut.vaaer@omegaholtan.no

Yngve Arntsen

Ingeniør B. Sc. elektroteknikk

Tel: 99 63 63 77
yngve.arntsen@omegaholtan.no

Ranveig Morberg Eldevik

Ingeniør M.Sc. Elektroteknikk

Tel: 90 99 55 67
ranveig.eldevik@omegaholtan.no

Arne Magne Flatøy

Ingeniør Elektroteknikk

Tel: 90 57 61 01
arne.magne.flatoy@omegaholtan.no

Ketil Veum

Ingeniør B.Sc. Elektroteknikk

Tel: 33 34 99 99
ketil.veum@omegaholtan.no

Stian Hvidsten

Ingeniør B.Sc. Elektroteknikk

Tel: 33 34 99 99
stian.hvidsten@omegaholtan.no

Marius van Gasteren

Ingeniør B.Sc. Elektroteknikk

Tel: 90 96 65 12
marius.van.gasteren@omegaholtan.no

Tom Andersen

Ingeniør M. Sc. Automasjon

Tel: 913 08 046
tom.andersen@omegaholtan.no

Per Steinar Karlsen

Senior Ingeniør M.Sc. Elektro/Prosjekt og byggeleder

Tel: 98 21 66 04
per.steinar.karlsen@omegaholtan.no

Ronny Røsstad Masternes

B.Sc.Elektroteknikk/Leder avd. Kristiansand

Tel: 91 71 64 43
ronny.masternes@electronova.no

Gunnar H. Kristiansen

Ingeniør Elektroteknikk

Tel: 33 33 99 99
post@omegaholtan.no

Ole Martin Broen

Elektroinspektør

Tel: 47 71 86 53
ole.martin.broen@omegaholtan.no

Per Christian Isdahl

Elektroinspektør

Tel: 99 40 19 70
per.christian.isdahl@omegaholtan.no

Benjamin Slater

Elektroinspektør

Tel: 40 64 73 26
benjamin.slater@omegaholtan.no

Ole Morten Myrvoll

Inspektør Elektro, Nødlys- og Brannalarmanlegg

Tel: 90 21 80 05
ole.morten.myrvoll@omegaholtan.no

Bent Erik Andersen

Elektroinspektør

Tel: 99 57 34 53
bent.erik.andersen@omegaholtan.no

Gunnar Sten Johansen

Elektroinspektør

Tel: 97 77 31 55
gunnar.sten.johansen@omegaholtan.no

Victor Herberg

Elektroinspektør

Tel: 48 95 01 94
victor.herberg@omegaholtan.no

Øyvind André Nielsen

Elektroinspektør

Tel: 97 62 35 42
oyvind.andre.nielsen@omegaholtan.no

Jarle Lauritzen

Elektroinspektør

Tel: 41 22 58 21
jarle.lauritzen@omegaholtan.no

Bilde kommer

Espen Jensen

Elektroinspektør

Tel: 99 70 51 67
espen.jensen@omegaholtan.no

Bilde kommer

Anders Sagebakken

Elektroinspektør

Tel: 48 95 79 03
anders.sagebakken@omegaholtan.no

Bjørn Haugen

Elektroinspektør

Tel: 33 34 99 99/91 80 79 18
bjorn.haugen@omegaholtan.no

Patrick Loe

Samarbeidspartner/Kursholder Elektroinstallatørprøven, forskriftsurs, FSE H+L, Instruert Person og førstehjelp

Tel: 33 34 99 99
kurs@omegaholtan.no

Bilde kommer

Arne Schau

Samarbeidspartner/Kursholder førstehjelp

Tel: 33 34 99 99
kurs@omegaholtan.no

Bilde kommer

Lars Helge Dokken

Samarbeidspartner/ Samferdsel

Tel: 33 34 99 99
kurs@omegaholtan.no

Halvor Kaasa

Halvor Kaasa

Samarbeidspartner, Senior foredragsholder

Tel: 47 33 34 99 99
kurs@omegaholtan.no

Vil du vite mer?

Fyll ut skjemaet, så tar vi kontakt med deg.

Vil du vite mer om el-kontroll? Vi vil gjerne snakke med deg! Fyll ut skjemaet, så tar vi kontakt så snart vi kan.