Menneskene

Våre ansatte

Ragnar Holtan

Daglig Leder / B.Sc. elektroteknikk

Tel: 33 34 99 87
ragnar.holtan@omegaholtan.no

Mona Jentoftsen

Avd. leder Kontroll / Markedssjef

Tel: 33 33 99 83/ 45 42 02 22
mona.jentoftsen@omegaholtan.no

Bilde kommer

Stein Klevan

Avd. leder Kompetanse/Senior foredragsholder

Tel: 95 89 40 00
stein.klevan@omegaholtan.no

Halvor Kaasa

Faglig leder/Senior foredragsholder

Tel: 47 45 47 65
halvor.kaasa@omegaholtan.no

Arne Mellingsæter

Salgsingeniør/Key Account Manager

Tel: 91 56 75 60
arne.mellingsaeter@omegaholtan.no

Renate Becher

Salgskoordinator, avdeling Kontroll

Tel: 33 33 99 93/41 50 54 26
Renate.becher@omegaholtan.no

Susanne Reinset Giske

Salgs- og kurskoordinator, avdeling Kompetanse

Tel: 99 10 79 69
susanne.reinset.giske@omegaholtan.no

Hanne Holtan

Kurskoordinator

Tel: 90 76 85 80
hanne.holtan@omegaholtan.no

Wenche Borge

Administrasjon og prosjektsekretær

Tel: 33 34 99 99
wenche.borge@omegaholtan.no

Alexander Lund

Ingeniør IKT

Tel: 33 34 99 99
alexander.lund@omegaholtan.no

Erik Åsly

Ingeniør Elektro / Kursinstruktør

Tel: 46 61 31 16
erik.asly@omegaholtan.no

Bjørn Kristoffersen

Kursinstruktør

Tel: 90 91 90 08
bjorn.kristoffersen@omegaholtan.no

Bilde kommer

Per Steinar Karlsen

Senior Ingeniør M.Sc. Elektro/Prosjekt og byggeleder

Tel: 98 21 66 04
per.steinar.karlsen@omegaholtan.no

Tom Andersen

M. Sc. Automasjon

Tel: 33 34 99 99
tom.andersen@omegaholtan.no

Knut Våer

M. Sc. Automasjon

Tel: 33 34 99 99
knut.vaaer@omegaholtan.no

Yngve Arntsen

B. Sc. elektroteknikk

Tel: 99 63 63 77
yngve.arntsen@omegaholtan.no

Ranveig Morberg Eldevik

M.Sc. Elektroteknikk

Tel: 90 99 55 67
ranveig.eldevik@omegaholtan.no

Ketil Veum

B.Sc. Elektroteknikk

Tel: 33 34 99 99
ketil.veum@omegaholtan.no

Stian Hvidsten

B.Sc. Elektroteknikk

Tel: 33 34 99 99
stian.hvidsten@omegaholtan.no

Marius van Gasteren

B.Sc. Elektroteknikk

Tel: 90 96 65 12
marius.van.gasteren@omegaholtan.no

Arne Magne Flatøy

Ingeniør Elektroteknikk

Tel: 90 57 61 01
arne.magne.flatoy@omegaholtan.no

Bilde kommer

Gunnar H. Kristiansen

Ingeniør Elektroteknikk

Tel: 33 33 99 99
post@omegaholtan.no

Ronny Røsstad Masternes

B.Sc.Elektroteknikk/Leder avd. Kristiansand

Tel: 91 71 64 43
ronny.masternes@electronova.no

Jan-Kenneth Øksenvåg

Elektroinspektør

Tel: 90 17 55 25
jan.kenneth@omegaholtan.no

Bilde kommer

Kjell Trygve Moe

Elektroinspektør

Tel: 33 33 99 99
post@omegaholtan.no

Bjørn Haugen

Elektroinspektør

Tel: 33 34 99 99/91 80 79 18
post@omegaholtan.no

Jarle Lauritzen

Elektroinspektør

Tel: 41 22 58 21
jarle.lauritzen@omegaholtan.no

Bent Erik Andersen

Elektroinspektør

Tel: 99 57 34 53
bent.erik@omegaholtan.no

Gunnar Sten Johansen

Elektroinspektør

Tel: 97 77 31 55
gunnar@omegaholtan.no

Victor Herberg

Elektroinspektør

Tel: 48 95 01 94
victor@omegaholtan.no

Øyvind André Nielsen

Elektroinspektør

Tel: 97 62 35 42
oyvind.andre.nielsen@omegaholtan.no

Ole Martin Broen

Elektroinspektør

Tel: 47 71 86 53
ole.martin@omegaholtan.no

Per Christian Isdahl

Elektroinspektør

Tel: 99 40 19 70
per.christian@omegaholtan.no

Benjamin Slater

Elektroinspektør

Tel: 40 64 73 26
benjamin.slater@omegaholtan.no

Bilde kommer

Ole Morten Myrvoll

Elektroinspektør

Tel: 90 21 80 05
ole.morten.myrvoll@omegaholtan.no

Partick Loe

Samarbeidspartner/Kursholder Elektroinstallatørprøven, forskriftsurs, FSE H+L, Instruert Person og førstehjelp

Tel: 95 20 40 81
patrick.loe@omegaholtan.no

Bilde kommer

Arne Schau

Samarbeidspartner/Kursholder førstehjelp

Tel: 33 33 99 99
kurs@omegaholtan.no

Bilde kommer

Lars Helge Dokken

Samarbeidspartner/ Samferdsel

Tel: 33 33 99 99
kurs@omegaholtan.no

Rune M. Andersson

Samarbeidspartner/Kursholder Elektrotermografi

Tel: 33 33 99 999
kurs@omegaholtan.no

Vil du vite mer?

Fyll ut skjemaet, så tar vi kontakt med deg.

Vil du vite mer om el-kontroll? Vi vil gjerne snakke med deg! Fyll ut skjemaet, så tar vi kontakt så snart vi kan.

Omega Holtan AS

Omega Holtan as er en landsdekkende kompetansevirksomhet innen elektroteknikk. Omega Engineering AS innfusjonerte Omega Termografering AS og Jørn Holtan AS i 2016. Selskapet endret navn til Omega Holtan AS.
Lær mer om oss

Ta kontakt

Telefon: 33 34 99 99
E-post: post@omegaholtan.no
Besøksadresse: Åslyveien 19, 3170 Sem
Fakturainformasjon: faktura@omegaholtan.no
Org.nr. 937 41 6407

Nyheter