Våre ansatte

Våre ansatte

Ragnar Holtan

Daglig Leder / Senioring. elektroteknikk
Tel: 33 34 99 87
ragnar.holtan@omegaholtan.no

Mona Jentoftsen

Avdelingsleder Kontroll / Markedssjef
Tel: 45 42 02 22
mona.jentoftsen@omegaholtan.no

Halvor Kaasa

Avdelingsleder Kompetanse / Kursinstruktør
Tel: 47 45 47 65
halvor.kaasa@omegaholtan.no

Rune M. Anderson

Salgssjef / kursinstruktør
Tel: 97 40 40 50
rune.anderson@omegaholtan.no

Bilde kommer

Arne Mellingsæter

Senior Salgsingeniør
Tel: 915 67 560
arne.mellingsaeter@omegaholtan.no

Bjørn Auby

Salgsleder avd. Kontroll
Tel: 33 34 99 85
bjorn.auby@omegaholtan.no

Susanne Reinset Giske

Salgs- og kurskoordinator
Tel: 33 34 99 93
susanne.reinset.giske@omegaholtan.no

Hanne Holtan

Kurskoordinator
Tel: 90 76 85 80
hanne.holtan@omegaholtan.no

Wenche Borge

Faktura og ordrekoordinator
Tel: 33 34 99 99
wenche.borge@omegaholtan.no

Alexander Lund

IKT Konsulent, IT-ansvarlig
Tel: 33 34 99 99
alexander.lund@omegaholtan.no

Erik Åsly

Rådg. Ing. Elektroteknikk / Kursinstruktør
Tel: 46 61 31 16
erik.asly@omegaholtan.no

Yngve Arntsen

Senior projektleder / Ingeniør B. Sc. elektroteknikk
Tel: 996 36 377
yngve.arntsen@omegaholtan.no

Stian Hvidsten

Ingeniør B.Sc Elektroteknikk
Tel: 33 34 99 99
stian.hvidsten@omegaholtan.no

Ketil Veum

Ingeniør B.Sc Elektroteknikk
Tel: 33 34 99 99
ketil.veum@omegaholtan.no

Knut Våer

Senior Prosjektleder
Tel: 33 34 99 99
knut.vaaer@omegaholtan.no

Tom Andersen

Senior Prosjektleder
Tel: 33 34 99 99
tom.andersen@omegaholtan.no

Arne Magne Flatøy

Prosjektleder / Ingeniør B.Sc Elektroteknikk
Tel: 905 76 101
arne.magne.flatoy@omegaholtan.no

Marius van Gasteren

Prosjektleder / Ingeniør B.Sc Elektroteknikk
Tel: 909 66 512
marius.van.gasteren@omegaholtan.no

Thomas Haugen

Prosjektleder / Ingeniør B.Sc Elektroteknikk
Tel: 482 82 684
thomas.haugen@omegaholtan.no

Jarle Lauritzen

Elektroinspektør
Tel: 412 25 821
jarle@omegaholtan.no

Bent Erik Andersen

Elektroinspektør
Tel: 995 73 453
bent.erik@omegaholtan.no

Gunnar Sten Johansen

Elektroinspektør
Tel: 977 73 155
gunnar@omegaholtan.no

Jan-Kenneth Øksenvåg

Elektroinspektør
Tel: 901 75 525
jan.kenneth@omegaholtan.no

Victor Herberg

Elektroinspektør
Tel: 489 50 194
victor@omegaholtan.no

Ole Martin Broen

Elektroinspektør
Tel. 477 18 653
ole.martin@omegaholtan.no

Per Christian Isdahl

Elektroinspektør
Tel: 994 01 970
per.christian@omegaholtan.no

Vil du vite mer?

Fyll ut skjemaet, så tar vi kontakt med deg.

Vil du vite mer om el-kontroll? Vi vil gjerne snakke med deg! Fyll ut skjemaet, så tar vi kontakt så snart vi kan.

Omega Holtan AS

Omega Holtan as er en landsdekkende kompetansevirksomhet innen elektroteknikk. Omega Engineering AS innfusjonerte Omega Termografering AS og Jørn Holtan AS i 2016. Selskapet endret navn til Omega Holtan AS.
Lær mer om oss

Ta kontakt

Telefon: 33 34 99 99
E-post: post@omegaholtan.no
Besøksadresse: Åslyveien 21, 3170 Sem
Fakturainformasjon: faktura@omegaholtan.no
Org.nr. 937 41 6407

Nyheter