Våre kursholdere

 

Halvor Kaasa.
Sertifiseringskurs næring-landbruk, forskriftskurs, FSE , Instruert og førstehjelp 
Tel: 47 45 47 65
halvor.kaasa@omegaholtan.no

Rune M. Anderson

Rune M Anderson.
Elektrotermografi, FSE, Instruert Personell

Tel: 97 40 40 50
rune.anderson@omegaholtan.no

Erik Åsly.
Instruert personell, FSE,  førstehjelp,
forskriftskurs
Tel: 46 61 31 16
erik.asly@omegaholtan.no

Ragnar Holtan.
Samferdsel, forsikring, takst

Tel: 33 34 99 87
ragnar.holtan@omegaholtan.no

Patrick Loe. Samarbeidspartner.
Elektroinstallatørprøven, forskriftskurs, FSE Høyspent.
Tel: 95 20 40 81
Patrick.loe@omegaholtan.no

Bilde kommer

Jørn E. Andersen. Samarbeidspartner
Maskinforskriften, forskriftskurs, FSE Høyspent, NEK 440.
Tel: 33 34 99 90
kurs@omegaholtan.no

Bilde kommer

Arne Schau. Samarbeidspartner
Førstehjelp
Tel: 33 34 99 99
kurs@omegaholtan.no

Bilde kommer

Lars Haugland. Samarbeidspartner
EX, forskriftskurs
Tel: 33 34 99 99
kurs@omegaholtan.no

Bilde kommer

Lars Helge Dokken. Samarbeidspartner, Samferdsel
Tel: 33 34 99 99
kurs@omegaholtan.no

Bilde kommer

Jo Kallerud. Samarbeidspartner
Varme Arbeider
Tel: 33 34 99 99
kurs@omegaholtan.no

Susanne Reinset Giske.
Salgs- og Kurskoordinator
Tel: 33 34 99 93
Susanne.reinset.giske@omegaholtan.no

Hanne Holtan.
Kurskoordinator
Tel: 90 76 85 80
hanne.holtan@omegaholtan.no

Omega Holtan AS

Omega Holtan as er en landsdekkende kompetansevirksomhet innen elektroteknikk. Omega Engineering AS innfusjonerte Omega Termografering AS og Jørn Holtan AS i 2016. Selskapet endret navn til Omega Holtan AS.
Lær mer om oss

Ta kontakt

Telefon: 33 34 99 99
E-post: post@omegaholtan.no
Besøksadresse: Åslyveien 19, 3170 Sem
Fakturainformasjon: faktura@omegaholtan.no
Org.nr. 937 41 6407

Nyheter